Πρόγραμμα

============================================
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ* ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ 2017-2018
============================================

Δευτέρα
======
17.00-19.00 ΑΕΠΠ Γ’ Λυκείου
18.30-20.00 Μαθηματικά Γ’ Γυμνασίου
18.30-20.00 Μαθηματικά Α’ Λυκείου ΕΠΑΛ
19.00-21.00 Μαθηματικά Προσανατολισμού Γ’ Λυκείου
19.00-20.00 Νέα Ελληνικά Γ’ Λυκείου ΕΠΑΛ
20.00-21.00 Μαθηματικά Γ’ Λυκείου ΕΠΑΛ

Τρίτη
====
15.30-17.00 Στ’ Δημοτικού (Γλώσσα)
18.00-19.00 Αρχαία Ελληνικά Β’ Γυμνασίου
19.00-20.00 Μαθηματικά Β’ Γυμνασίου
19.00-21.00 Προπαρασκευαστικά Μαθηματικά Γ’ Λυκείου ΕΠΑΛ
21.00-22.00 Τεχνολογία Υλικών Γ’ Λυκείου ΕΠΑΛ

Τετάρτη
======
17.00-18.30 Μαθηματικά Γ’ Γυμνασίου
17.00-18.30 Αρχαία Ελληνικά Α’ Λυκείου ΕΠΑΛ
18.30-20.00 Μαθηματικά Α’ Λυκείου
19.30-20.30 Στ’ Δημοτικού

Πέμπτη
======
15.30-17.00 Στ’ Δημοτικού (Μαθηματικά)
17.00-19.00 Μαθηματικά Προσανατολισμού Γ’ Λυκείου
18.00-19.00 Αρχαία Ελληνικά Β’ Γυμνασίου
19.00-20.00 Μαθηματικά Β’ Γυμνασίου
19.00-21.00 ΑΟΘ Γ’ Λυκείου
19.00-21.00 Προπαρασκευαστικά Μαθηματικά Γ’ Λυκείου ΕΠΑΛ

Παρασκευή
=========
19.00-20.00 Νέα Ελληνικά Γ’ Λυκείου ΕΠΑΛ
19.30-20.30 Στ’ Δημοτικού
20.00-21.00 Μαθηματικά Γ’ Λυκείου ΕΠΑΛ

Σάββατο
=======
11.00-13.00 Ελεύθερο Σχέδιο
11.00-13.30 ΑΟΘ Γ’ Λυκείου
=================================

*Το πρόγραμμα ανανεώνεται συχνά.

==================================
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 2016-2017**
==================================


Δευτέρα
======
17.00 – 18.00 Ντραμς
19.30 – 21.00 Γαλλική γλώσσα

Τρίτη
====
18.00 – 19.00 Μπουζούκι
19.00 – 20.00 Κρητική Λύρα
19.00 – 20.30 Κιθάρα (προχωρημένοι)
19.30 – 21.30 Ραπτική
19.30 – 21.30 Ανταλλακτικό/Χαριστικό παζάρι ρούχων

Τετάρτη
======
20.00 – 23.00 Διαχειριστική συνέλευση

Πέμπτη
======
18.00 – 19.00 Φλάουτο (προχωρημένοι)
18.00 – 20.00 Πιάνο σε αρμόνιο (αρχάριοι)
19.00 – 20.00 Μουσική θεωρία
20.00 – 21.00 Πιάνο σε αρμόνιο (προχωρημένοι)
20.00 – 23.00 Μοντέρνος μουσικός αυτοσχεδιασμός
21.30 – 00.00 Προβολή ταινίας

Παρασκευή
=========
17.00 – 19.00 Βιολί
17.30 – 18.30 Ελληνική Νοηματική Γλώσσα για παιδιά
18.00 – 19.00 Φλάουτο (αρχάριοι)
19.00 – 20.30 Κιθάρα (αρχάριοι)

Σάββατο
=======
18.00 – 19.00 Κιθάρα (παιδικό τμήμα)

Κυριακή
======
17.30 – 19.30 Μεσαιωνική σπαθασκία
19.00 – 20.00 Συνέλευση ομάδας blender
20.30 – 23.30 Προβολή ταινίας (blender)

=====

Οι δραστηριότητες που συμπίπτουν χρονικά γίνονται σε διαφορετικές αίθουσες.

**Θα αντικατασταθεί σύντομα με το νέο πρόγραμμα 2017-2018